• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERA HUKUK BÜROSU

İYİ GÜNLER DİLER

Site Haritası
LİNKLER

 

E- Uygulamalar

                                                       Arabuluculuk Üc. Hesaplama

 

YASAL UYARI

 

Kullanım Şartları:

 

İş bu sitede yer alan bilgi ve açıklamalar genel bilgilendirme amacına yönelik olup herhangi bir reklam amacı taşımamaktadır. Site, Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği dikkate alınarak hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde; reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlara yönelik olmayıp,  Era Hukuk Bürosu  internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı kayıtsız ve şartsız  taahhüt eder.

İş bu web sitesinde yer alan bilgiler hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Diğer yandan  bu web sitesinde yer alan bilgilerin tam ve güncel olduğu garanti edilmemiştir. Bu nedenle ziyaretçiler bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. 

İş bu web sitesinin ziyaret edilmesi, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekilde kullanılması, web sitesi vasıtasıyla veya mail yoluyla Hukuk Büromuzla iletişim kurulması, ziyaretçi ile Hukuk Bürosu arasında hiçbir şekilde bir vekalet ilişkisini oluşturmaz.

İş bu internet sitesindeki bütün bilgi ve materyallerin kullanım hakkı Era Hukuk  Bürosuna aittir. Yetkililerden  açık izin alınmadan bu sitede yer alan belge, bilgi, resim, vb diğer materyaller ile site tasarımı ve içeriği hiçbir surette kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.054619.1310
Euro20.510920.5930
WhatsApp
e-ödeme
Hesaplama Araçları

İstanbul Barosu

TBB HesaplamaBarolarbirliği

Arabuluculuk Üc. Hesaplama

Genel Hesaplamalar

EN AZ ÜCRET

Sorgulama Hizmetleri

 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret26984