• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERA HUKUK BÜROSU

İYİ GÜNLER DİLER

Site Haritası
LİNKLER

 

E- Uygulamalar

                                                       Arabuluculuk Üc. Hesaplama

 

Anasayfa

  

 

Era Hukuk Bürosu, Av.Özcan Yeşilyaprak tarafından 1996 yılında kurulmuş olup halen hukukun pek çok dalında çalışmalar yapmaya devam etmekte olup hergeçen gün gelişmeye devam etmektedir.                                 

Era Hukuk Bürosu kurulduğu tarihten itibaren hergeçen gün kendisini geliştirerek ve gelişen koşullara ayak uydurarak, geliştirilen prensipler doğrultusunda her geçen gün daha da kurumsallaşarak büyümeye devam etmektedir.

Era Hukuk Bürosu, Gizlilik, Hukukun Üstünlüğü, Profesyonellik, Müvekkile karşı şefaflık, Dışa Karşı gizlilik ve kalite prensipleri doğrultusunda üzerine almış olduğu iş ve görevleri tam ve zamanında ifa etmeyi kendine hedef edinmiş olup, her zaman bu prensipler doğrultusunda çalışmayı ve çalıştırmayı amaç edinmiştir.

 

 

 

Gerek Avukatlık Yasası’nın 55. maddesi gerekse de Türkiye Barolar Birliği Reklâm Yasağı Yönetmeliği gereğince bu sitede reklâm içerikli açıklamalar yada diğer unsurlar yer almamaktadır. Bu nedenlerle site içeriği sınırlı tutulmuştur.                       

                                                                          

 

Birleşmiş Milletler Havana Prensipleri - Madde 14 Avukatların Rolüne dair   Avukatlar, müvekkillerinin haklarını korurken ve adaletin gerçekleşmesine çalışırken, ulusal ve uluslar arası hukukun tanıdığı insan haklarını ve temel özgürlüklerini yüceltmeye çalışırlar ve hukuka, hukukçuluk mesleğinin kabul görmüş standartlarına ve ahlaki kurallarına uygun biçimde serbestçe ve özenle hareket ederler.
     

Avukatlık Kanunu

Madde 2

 Avukatlığın amacı: Hukuki münasebetlerin düzenlenmesini, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun olarak çözümlenmesini ve hukuk kurallarının tam olarak  uygulanmasını,her derecede yargı organları, hakemler, resmi ve özel kişi, kurum ve kurumlar nezdinde sağlamaktır. 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
WhatsApp
e-ödeme
Hesaplama Araçları

İstanbul Barosu

TBB HesaplamaBarolarbirliği

Arabuluculuk Üc. Hesaplama

Genel Hesaplamalar

EN AZ ÜCRET

Sorgulama Hizmetleri

 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam0
Toplam Ziyaret30450