• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ERA HUKUK BÜROSU

İYİ GÜNLER DİLER

Site Haritası
LİNKLER

 

E- Uygulamalar

                                                       Arabuluculuk Üc. Hesaplama

 

Hakkımızda

 

Hukuk Büromuz aşağıdaki ilkeler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Profesyonellik: Gerek kurumlarla ilişkilerde gerekse müvekkil ve diğer taraflarla ilişkilerde maksimum özenle profesyonel ilkelere uygunluk.

Tarafsızlık: Faaliyetlerimiz yerine getirirken bağımsız karar almanın kurumsal varlığımızın önkoşulu olduğu bilinciyle davranmaktayız. Bu çerçevede, gerçekleştirdiğimiz her türlü iş ve işlemlerde dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, din ve mezhep ayrımı gözetmeden eşit mesafede kalarak tarafların haklarına en uygun adil işlemin yapılmasını sağlamak birinci önceliğimizdir.

Güvenirlilik: Hizmet verilen tüm kurum ve kuruluşlar, bunların çalışanları ve ilişkide bulunduğu kişi veya kuruluşlara ait bilgi, belge ve diğer ticari sırların korunmasını, gizliliğini ve hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmamayı temel ilke olarak benimsiyoruz.

Müvekkil memnuniyeti: Müvekillerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini doğru anlamak ve işlerinde herhangi bir yasal sorunla karşılaşmamaları için gerekli tedbirleri almalarını ve başarıya giden yolda onlara katkı sağlamak güvenli ve kaliteli hukuki hizmetin gereğidir. Hizmeti iyi verdiğimizin ölçüsünün, sağladığımız müvekkil memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz.

Ciddiyet ve saygı: Ciddiyet ve karşılıklı saygı, birbirimizle ve üçüncü taraflarla olan iş ilişkilerimizin temelini oluşturmaktadır.

Müvekkile karşı Şefaflık: Müvekkillerimiz ile ilgili tüm bilgi, belge ve riskleri onlarlar paylaşmak ve onlar için üreteceğimiz çözümleri onların anlamasını sağlamak işimizin bir parçasıdır.

İnsan hakları ve çalışan standartları: Çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı çalışmasını temin etme gayretinde maksimum çaba göstermek.

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.054619.1310
Euro20.510920.5930
WhatsApp
e-ödeme
Hesaplama Araçları

İstanbul Barosu

TBB HesaplamaBarolarbirliği

Arabuluculuk Üc. Hesaplama

Genel Hesaplamalar

EN AZ ÜCRET

Sorgulama Hizmetleri

 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret26983